informace k objednání

První stopa je, narozdíl od mé první knihy Cesty za štěstím, dostupná i v klasické knižní distribuci. Pokud si ji ale objednáte přímo ode mě, tak tím mnohem výrazněji přispějete na mé další cesty, knihy a dobročinné projekty.

Ráda Vám do knížky napíši osobní věnování.

Cena knížky je 289 Kč.

Na podrobnostech ohledně koupě se s Vámi domluvím emailem po odeslání nezávazného požadavku.

Budu moc ráda, pokud mi dáte povolení k zasílání novinek. Vaše svolení mi umožní vám zaslat informace o plánovaných cestách, sbírkách, přednáškách či knihách. Emailového zahlcení z mé strany se bát nemusíte. Zašlu vám jen to nejzajímavější 1-2 krát do roka.

Zaslat nezávazný požadavek

6 + 9 =

Odesláním nezávazného požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Pokud se následně rozhodnete knížku objednat, souhlasíte tím i s obchodními podmínkami.

ukázka z knihy

videa

křest a autogramiáda knihy

Dne 13.12.2017 knihu První stopa slavnostně pokřtil ostřílený polárník Václav Sůra. Právě i on byl jedním z těch lidí, kteří nás svou pomocí doprovodili na cestě.

uvaděčský vstup s panem hemalou

Spot na knihu První stopa jsme natáčeli ve spolupráci s panem Hemalou a televizí Sport 5. Byl to pro nás příjemný „návrat v čase“. Posuďte sami.

o laponském příběhu v reportáži víkend

Při natáčení této reportáže jsme se s Alešem Vašíčkem a produkčním týmem TV Nova vydali na místo, kde to všechno začalo – Kralický sněžník. Právě tam probíhali naše přípravy na Laponskou výzvu a právě tam jsem také zpětně psala knihu První stopa.

Když jsme se vrátili z Laponska, hned několik lidí nám řeklo, že jsem pro ně byli motivací ke zvládnutí vlastních nástrach. Jejich slova zněly vždy nějak takto: „Měl jsem šíleně práce a starostí, ale když jsem si vzpomněl na vás, pokládal jsem svůj problém za malicherný a postavil jsem se proti němu.“ Párkrát nám dokonce někteří lidi řekli, že když potřebují vypnout, otevřou naši knihu a myšlenkami utečou do jiného světa. Snad i proto pokládáme své cesty za smysluplné.